Nasze atuty

Jedyna taka branżowa impreza w Polsce
Biocontracting stawia wyłącznie na produkty certyfikowane. To wyróżnia nas na tle wielu imprez w Polsce, które prezentują produkty certyfikowane, regionalne, naturalne i bez konserwantów. Nasza formuła imprezy łączy elementy kontraktacji z prezentacją produktów na forum wystawienniczym.

W jednym miejscu czołówka branży ekologicznej
Podczas I edycji Biocontracting wśród wystawców znaleźli się: Bio Planet S.A., Eko-Wital Sp. z o.o., Stowarzyszenie Polska Ekologia i wiele więcej czołowych podmiotów z branży ekologicznej. Podczas II edycji targów, poza branżową czołówką rodzimych przedsiębiorców, zaprezentuje się znaczna część podmiotów zagranicznych, oferujących produkty certyfikowane i surowce dla branży. Nie zabraknie także przedstawicieli instytucji państwowych i reprezentantów organów rządowych.

Programowa rada ekspercka
II edycję targów Biocontracting wspierają liderzy i eksperci z branży żywności ekologicznej, ekorolnictwa oraz chemii i kosmetyków organicznych.

Świetna lokalizacja ośrodka
Biocontracting odbywa się w największym ośrodku targowym w Europie Środkowo-Wschodniej. PTAK WARSAW EXPO – bo o nim mowa – położony jest w warszawskim Nadarzynie, 10 minut od Lotniska Chopina oraz 15 minut od ścisłego Centrum Warszawy. Centralne usytuowanie ośrodka gwarantuje szybki i łatwy dojazd z każdej części Polski, bogatą bazę hotelową wokół PTAK WARSAW EXPO oraz ekspresowy dojazd z międzynarodowego lotniska Okęcie.

Ośrodek o ogromnym potencjale
Ptak Warsaw Expo to największy w Polsce i Europie Środkowej ośrodek targowo-kongresowy. Powstał z myślą o organizacji targów, wystaw, kongresów, konferencji oraz eventów komercyjnych. To co nas wyróżnia: łączna powierzchnia sześciu hal, którymi dysponujemy, to 143 tys. m2, 15 tys. miejsc parkingowych, dogodna lokalizacja – 10 minut od Lotniska Okęcie, 15 minut z centrum Warszawy.
Więcej na www.warsawexpo.eu.

Atrakcyjne ceny stoisk
Zespół Biocontracting tworzą ludzie z pasją do zdrowego trybu życia, stawiający na ekologię w domu i na co dzień. Jesteśmy kreatywni, otwarci na klientów i elastyczni w działaniu. Mamy nowatorskie podejściu do tematyki targów. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań dla naszych wystawców. Słuchamy ich potrzeb i staramy się błyskawicznie odpowiadać na ich potrzeby.
Każdy znajdzie u nas ofertę na miarę jego potrzeb.

Możliwość nawiązania wielu kontaktów branżowych w jednym miejscu
Bardzo cenimy sobie czas i pieniądze naszych klientów, dlatego udział w targach Biocontracting ma przynieść im wymierne korzyści biznesowe. Poza walorami wizerunkowymi, chcemy by każdy, kto zostanie naszym wystawcom pozyskał istotne dla niego kontakty branżowe, w dedykowanej do tego strefie B2B spotkał się z kupcami sieci krajowych i zagranicznych oraz zaprezentował swoją ofertę przed szeroką rzeszą właścicieli i przedstawicieli sklepów i hurtowni ze zdrową żywnością i innymi branżowymi odwiedzającymi targi Biocontracting.

Możliwość poznania kompleksowej oferty branży EKO w jednym miejscu
Na targach Biocontracting istnieje możliwość zapoznania się z bogatą ofertą spożywczą produktów certyfikowanych. Ponadto na odwiedzających nasze targi czekają producenci i dystrybutorzy eko kosmetyków i organicznej chemii do domu. Rolnicy znajdą na targach eko nawozy, eko nasiona i rozwiązania dla rolnictwa ekologicznego, a każdy podmiot zainteresowany certyfikacją będzie miał możliwość zapoznać się z propozycją jednostek, świadczących usługi w tym zakresie.

Ciekawe seminaria i panele dyskusyjne dla branży/ bogaty program towarzyszący
Na uczestników i odwiedzających targi czeka bogaty program wydarzeń towarzyszący, którego szczegóły podamy wkrótce.

Współpraca z wieloma pismami i portalami branżowymi
W celu promocji wydarzenia, jakim jest Biocontracting współpracujemy z wieloma pismami i portalami branżowymi. Prowadzimy aktywne działania marketingowe zarówno w kraju, jak i zagranicą. Targi dla Branży Ekologicznej są promowane podczas różnych wydarzeń o profilu ekologicznych, stawiamy także na social media.