O BioContracting

BIOContracting

BIOcontracting to Międzynarodowe Targi dla Branży Ekologicznej w formule biznesowo-komercyjnej. 2. Edycja dedykowana jest przedsiębiorcom i rolnikom działających w branży produktów ekologicznych i certyfikowanych. Wystawcami targów mogą zostać podmioty, których produkty posiadają jeden ze znaków charakterystycznych dla produkcji ekologicznej, organic, czy bio.

BIOcontracting to trzy dni spotkań biznesowych, kulinarnego show, konkursów, wykładów poświęconych tematyce ekologicznej, pokazów makijażu, wykonanego kosmetykami organicznymi oraz szkoleń poświęconych certyfikacji i eko rynkowi.

Pod nazwą Targi dla Branży Ekologicznej BIOcontracting, kreowane jest wydarzenie prezentujące nową formułę spotkań dla profesjonalistów i stwarzające możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z klientami ze Wschodu i Zachodu Europy oraz Azji.

Dla uczestników Targów BIOcontracting udział w imprezie to okazja do zawarcia trwałych relacji handlowych. W tegorocznej edycji będziemy rozwijać Hosted Buyer Program koncentrując się w głównej mierze na współpracy z kupcami i dystrybutorami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Międzynarodowy charakter wydarzenia sprzyja promocji rodzimych producentów na arenie międzynarodowej.

Do odwiedzenia targów w szczególności zapraszamy właścicieli sklepów ze zdrową żywnością, hurtowni eko, sklepów i hurtowni spożywczych, kupców sieci handlowych, dyskontów, delikatesów odpowiedzialnych za ofertę produktów ekologicznych, importerów i eksporterów krajowych i zagranicznych, kucharzy i przedstawicieli branży HoReCa, szukających produktów z zielonym listkiem, właścicieli i przedstawicieli żłobków, przedszkoli i szkół stawiających na zdrową żywność i produkty certyfikowane, przedstawicieli instytucji branżowych, uczelni o profilu ekologicznym, eko rolników, eko plantatorów i sadowników, przedstawicieli mediów, osoby zainteresowane tematyką zdrowej żywności, kosmetyków organicznych i ekorolnictwa.

Dzień wydarzeniaGodziny otwarciaMiejsce wydarzenia
18-19.05.201810:00 - 18:00Ptak Warsaw Expo Hala F
20.05.201810:00 - 17:00Ptak Warsaw Expo Hala F