Organizator

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne.

Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji.

Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

Ptak Warsaw Expo jest częścią Holdingu Ptak – polskiej firmy o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, będącej właścicielem jedynego w Europie Miasta Mody (Ptak Fashion City) zlokalizowanego w Rzgowie k/Łodzi.