Warto przyjść

Targi BIOcontracting to niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy zainteresowany tematyką ekologiczną znajdzie coś dla siebie.

W blisko 10 strefach produktowych będzie można zapoznać się z aktualną ofertą produktów spożywczych BIO, w tym przetworów owocowo-warzywnych, soków, napojów, suplementów diety, słodyczy, przekąsek. Strefa kosmetyków organicznych zaprezentuje zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała, jak i kosmetyki kolorowe i środki pielęgnacyjne dla dzieci. W strefie eko malucha będzie można zapoznać się z nowościami dla ekologicznych rodziców, dzieci będą miały okazję przetestować eko zabawki, a przedstawiciele branży handlowej będą mogli zakontraktować nowe produkty do swoich sklepów. Na targach swoje miejsce znajdą także poszukujący ekologicznych środków czystości, mebli i artykułów przemysłowych. Nie zabraknie strefy rolnictwa ekologicznego, eko biznesu i strefy edukacyjnej. Na uwagę zasługuje także strefa wsparcia kontraktacji (B2B), w której spotkać będzie można kupców i przedstawicieli branży HoReCa, poszukujących najlepszych produktów do swojego sklepu czy restauracji.

Uzupełnieniem imprezy będzie bogaty program towarzyszący targom. Dla uczestników targów zaplanowaliśmy ciekawe seminaria, panele dyskusyjne i spotkania z interesującymi ludźmi propagującymi ideę eko.

Będzie bardzo branżowo, międzynarodowo, a wszystko zaprezentowane zostanie w smakowitej oprawie pokazów kulinarnych i degustacji.